F36 Stepper & Surf

F36 Stepper & Surf - posilňuje nohy, pás a boky a zároveň zlepšuje funkciu srdca, pľúc a pružnosť končatín. Zlepšuje tiež flexibilitu a uvoľňuje brušné svalstvo, svaly dolnej časti chrbta a bokov. Minimálna potrebná plocha pre umiestnenie stroja musí mať rozmer 4 200 × 3 800 mm.

Ako cvičiť Stepper - pevne uchopte držiaky a postavte sa na pedále. Jednu nohu zatlačte dole tak, aby bola vystretá. Zároveň druhú dajte hore tak, aby ste mali ohnuté koleno. Rukami tlačte tyče hore a dole. Vykonávajte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakovaní zvyšujte podľa zlepšovania kondície.

Ako cvičiť Surf - Uchopte rukoväte, umiestnite obe nohy na kyvadlovú podložku. Jemne hojdajte bokmi zo strany na stranu, pričom horná polovica tela zostáva bez pohybu. Hojdajte sa len do bodu, ktorý je pre Vás príjemný. Vykonávajte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakovaní zvyšujte podľa zlepšovania kondície.

Upozornenie - maximálna nosnosť zariadenia je 150 kg. Zariadenie môže používať osoba vyššia ako 140 cm. Deti a osoby so zdravotným postihnutím musia byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Pri používaní tohto zariadenia musia byť cvičenci oboznámení s prevádzkovým poriadkom a musia ho dodržiavať. Osoba, ktorá používa cvičebné zariadenie, si musí byť vedomá svojho zdravotného stavu a svojich fyzických možností. Nepreceňujte Vaše fyzické sily počas cvičenia.

Fitness stroje F36 Stepper & Surf katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Fitness stroje F36 Stepper & Surf použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie