F31 Posilňovač nôh a Surf

F31 Posilňovač nôh a surf - zariadenie určené na vytvarovanie a posilnenie svalov, najmä vnútorných a vonkajších stehien. Zároveň slúži na precvičenie a uvoľnenie svalov strednej časti tela: bedrovej časti chrbtice, svalov pásu a bokov a brušných svalov. Minimálna potrebná plocha pre umiestnenie stroja musí mať rozmer 4 220 × 3 360 mm.

Ako cvičiť Posilňovač nôh - uchopte rukoväte a postavte sa na pedále. Zatlačte nohy na protiľahlé strany, až do pozície, ktorá Vám je pohodlná. Zvyšujte počet cvičení postupne podľa zlepšenia kondície. Zvyšujte tempo a/alebo dĺžku kroku pre efektívnejší tréning.

Ako cvičiť Surf - uchopte rukoväte a nohy umiestnite na kyvadlovú podložku. Jemne hojdajte bokmi zo strany na stranu, pričom horná časť tela ostáva nehybná. Hojdajte sa len do výšky, ktorá Vám je príjemná. Vykonávajte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakovaní zvyšujte podľa zlepšovania kondície.

Upozornenie - maximálna nosnosť zariadenia je 150 kg. Zariadenie môže používať osoba vyššia ako 140 cm. Deti a osoby so zdravotným postihnutím musia byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Pri používaní tohto zariadenia musia byť cvičenci oboznámení s prevádzkovým poriadkom a musia ho dodržiavať. Osoba, ktorá používa cvičebné zariadenie, si musí byť vedomá svojho zdravotného stavu a svojich fyzických možností. Nepreceňujte Vaše fyzické sily počas cvičenia.

Fitness stroje F31 Posilňovač nôh a Surf katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Fitness stroje F31 Posilňovač nôh a Surf použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie