F14 Bicykel

F14 Bicykel - cvičenie na zariadení má priaznivé účinky na zvyšovanie kondície a spaľovanie tukov. Nezaťažuje kĺby, preto je vhodné aj pre ľudí s nadváhou. Posilňuje a formuje lýtka, stehná a sedacie svaly, šľachový aparát, a preto je vhodné aj na rehabilitáciu. Minimálna potrebná plocha pre umiestnenie stroja musí mať rozmer 4 100 × 3 500 mm.

Ako cvičiť - posaďte sa na sedák a obidvoma rukami uchopte rukoväte, pokrčte kolená a nohy umiestnite na pedále. Tlačte nohy krúživým pohybom ako na klasickom bicykli. Vykonávajte plynulé a kontrolované pohyby. Počet opakovaní postupne zvyšujte podľa zlepšovania kondície.

Upozornenie - maximálna nosnosť zariadenia je 150 kg. Zariadenie môže používať osoba vyššia ako 140 cm. Deti a osoby so zdravotným postihnutím musia byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Pri používaní tohto zariadenia musia byť cvičenci oboznámení s prevádzkovým poriadkom a musia ho dodržiavať. Osoba, ktorá používa cvičebné zariadenie, si musí byť vedomá svojho zdravotného stavu a svojich fyzických možností. Nepreceňujte Vaše fyzické sily počas cvičenia.

Fitness stroje F14 Bicykel katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Fitness stroje F14 Bicykel použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie