F09 Dvojitý Surf

F09 Dvojitý surf - zariadenie zamerané na precvičenie a uvoľnenie svalov strednej časti tela: bedrovej časti chrbtice, svalov pásu a bokov a brušných svalov. Cvičenie je vhodné na rehabilitačné účely. Minimálna plocha pre umiestnenie stroja musí mať rozmery 3 790 × 4 040 mm.

Ako cvičiť - uchopte rukoväte, zaprite sa, pričom hornú časť tela udržujte bez pohybu. Umiestnite obe nohy na kyvadlovú podložku. Jemne hojdajte bokmi zo strany na stranu, pričom horná časť tela ostáva bez pohybu. Hojdajte sa len do výšky, ktorá je pre Vás ešte príjemná a pohodlná. Počas cvičenia vykonávajte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakovaní postupne zvyšujte podľa zlepšovania kondície.

Upozornenie - maximálna nosnosť zariadenia je 150 kg. Zariadenie môže používať osoba vyššia ako 140 cm. Deti a osoby so zdravotným postihnutím musia byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Pri používaní tohto zariadenia musia byť cvičenci oboznámení s prevádzkovým poriadkom a musia ho dodržiavať. Osoba, ktorá používa cvičebné zariadenie, si musí byť vedomá svojho zdravotného stavu a svojich fyzických možností. Nepreceňujte Vaše fyzické sily počas cvičenia.

Fitness stroje F09 Dvojitý Surf katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Fitness stroje F09 Dvojitý Surf použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie