F06 Veslovací Trenažér

F06 Veslovací trenažér - cvičením na tomto prístroji zapájate až 80% svalov v tele, sú to najmä prsné svaly, svaly ramien, chrbta, brušné svaly a svaly dolných končatín. Cvičenie na trenažéri má priaznivé účinky na správne držanie tela. Minimálna plocha pre umiestnenie stroja musí mať rozmery 4 350 × 3 800 mm.

Ako cvičiť - sadnite si na sedák s ohnutými kolenami a nohy pevne položte na opierky. Uchopte rukoväte oboma rukami. Simulujte pohyb ako pri veslovaní oboma rukami zároveň. Pritiahnite ruky, sedák posuniete dozadu vystretím nôh. Počas cvičenia vykonávajte pomalé a kontrolované pohyby. Počet opakovaní postupne zvyšujte podľa zlepšovania kondície.

Upozornenie - maximálna nosnosť zariadenia je 150 kg. Zariadenie môže používať osoba vyššia ako 140 cm. Deti a osoby so zdravotným postihnutím musia byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Pri používaní tohto zariadenia musia byť cvičenci oboznámení s prevádzkovým poriadkom a musia ho dodržiavať. Osoba, ktorá používa cvičebné zariadenie, si musí byť vedomá svojho zdravotného stavu a svojich fyzických možností. Nepreceňujte Vaše fyzické sily počas cvičenia.

Fitness stroje F06 Veslovací Trenažér katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Fitness stroje F06 Veslovací Trenažér použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie