F04 Dvojitý Stepper

F04 Dvojitý stepper - cvičenie na stepperi spevňuje spodnú časť tela, formuje dolné končatiny, sedacie svaly a líniu bokov. Je šetrné ku kolenným a bedrovým kĺbom, a teda vhodné aj pre starších. Minimálna plocha pre umiestnenie stroja musí mať rozmery 4 330 × 3 850 mm.

Ako cvičiť - Pevne uchopte držiaky a postavte sa na pedále. Jednu nohu zatlačte dole tak, aby bola vystretá. Zároveň druhú dajte hore tak, aby ste mali ohnuté koleno a držiaky rukami tlačte hore-dole. Počas cvičenia vykonávajte pomalé a kontrolované pohyby. Počet cvičení zvyšujte postupne podľa zlepšovania kondície.

Upozornenie - maximálna nosnosť zariadenia je 150 kg. Zariadenie môže používať osoba vyššia ako 140 cm. Deti a osoby so zdravotným postihnutím musia byť vždy pod dohľadom dospelej osoby. Pri používaní tohto zariadenia musia byť cvičenci oboznámení s prevádzkovým poriadkom a musia ho dodržiavať. Osoba, ktorá používa cvičebné zariadenie, si musí byť vedomá svojho zdravotného stavu a svojich fyzických možností. Nepreceňujte Vaše fyzické sily počas cvičenia.

Fitness stroje F04 Dvojitý Stepper katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Fitness stroje F04 Dvojitý Stepper použité materiály

Použité materiály
PDF na stiahnutie