Certifikovaná parkúrová zostava VVZ-PP009

VVZ-PP009 Parkourové ihrisko

Parkour je disciplína, ktorej základom je schopnosť prekonávať prekážky bezpečne, plynule a účinne s použitím vlastného tela, s dôrazom na praktickú silu, výdrž a rovnováhu. Veľmi dôležitou súčasťou je kreativita, plynulosť a presnosť, s akou sa prekážky zdolávajú. Parkourové ihrisko VVZ-PP009 je z pohľadu počtu prekážok veľkou zostavou. Zostava je zložená zo šestnástich hrázd rôznej výšky, štyroch nízkych úzkych bední, zloženej bedne z troch segmentov a trojstupňovej bedne, dvoch vysokých úzkych bední, veľkej bedne so šikmou stenou, doplnená obojstrannou trojstupňovou bedňou a tromi bradlami. Poskytuje tréningový priestor pre úplných začiatočníkov aj skúsenejších traceurov. 

Ako dopadovú plochu je vhodné použiť zatrávňovaciu rohož alebo EPDM povrch.

Oceľová konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom vďaka žiarovému zinkovaniu a lakovaniu odolnou práškovou farbou. Steny prekážok sú z protišmykovej preglejky, všetky spoje sú nerezové a zakryté krytkami pre zvýšenie ich životnosti a bezpečnosti.

ŠPECIFIKÁCIA:
Parkour park VVZ-PP009 je certifikovaný podľa STN EN 16899
Veková kategória: od 6 rokov (menšie deti s dospelým doprovodom)
Rozmery: 12,0 × 9,9 m
Výška voľného pádu: do 1,6 metra, nutnosť dopadovej plochy. Ako dopadovú plochu je vhodné použiť zatrávňovaciu rohož alebo EPDM povrch.
Dopadová plocha: 16,4 × 14,2 m (v zmysle STN EN 1177)
Materiál: Žiarovo zinkovaná oceľ, protišmyková preglejka, nerezový spojovací materiál

Parkúrové ihriská Parkúrová zostava VVZ-PP009 katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Dopadová plocha Parkour park VVZ-PP009

Dopadová plocha
na stiahnutie