Certifikovaná parkúrová zostava VVZ-PP008

VVZ-PP008 Parkourové ihrisko

Parkour je disciplína, ktorej základom je schopnosť prekonávať prekážky bezpečne, plynule a účinne s použitím vlastného tela, s dôrazom na praktickú silu, výdrž a rovnováhu. Veľmi dôležitou súčasťou je kreativita, plynulosť a presnosť, s akou sa prekážky zdolávajú. Parkourové ihrisko VVZ-PP008 je z pohľadu počtu prekážok stredne veľkou zostavou. Zostava je zložená z osemnástich hrázd rôznej výšky, šiestich nízkych úzkych bední, zloženej bedne z troch segmentov a trojstupňovej bedne, dvoch vysokých úzkych bední, veľkej bedne so šikmou stenou, doplnená dvomi kolmými stenami. Poskytuje tréningový priestor pre úplných začiatočníkov aj skúsenejších traceurov. 

Ako dopadovú plochu je vhodné použiť zatrávňovaciu rohož alebo EPDM povrch.

Oceľová konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom vďaka žiarovému zinkovaniu a lakovaniu odolnou práškovou farbou. Steny prekážok sú z protišmykovej preglejky, všetky spoje sú nerezové a zakryté krytkami pre zvýšenie ich životnosti a bezpečnosti.

ŠPECIFIKÁCIA:
Parkour park VVZ-PP008 je certifikovaný podľa STN EN 16899
Veková kategória: od 6 rokov (menšie deti s dospelým doprovodom)
Rozmery: 11,5 × 8,9 m
Výška voľného pádu: do 1,6 metra, nutnosť dopadovej plochy. Ako dopadovú plochu je vhodné použiť zatrávňovaciu rohož alebo EPDM povrch.
Dopadová plocha: 16,0 × 12,8 m (v zmysle STN EN 1177)
Materiál: Žiarovo zinkovaná oceľ, protišmyková preglejka, nerezový spojovací materiál

Parkúrové ihriská Parkúrová zostava VVZ-PP008 katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Dopadová plocha Parkour park VVZ-PP008

Dopadová plocha
na stiahnutie