Certifikovaná parkúrová zostava VVZ-PP003

VVZ-PP003 Parkourové ihrisko

Parkour je disciplína, ktorej základom je schopnosť prekonávať prekážky bezpečne, plynule a účinne s použitím vlastného tela, s dôrazom na praktickú silu, výdrž a rovnováhu. Veľmi dôležitou súčasťou je kreativita, plynulosť a presnosť, s akou sa prekážky zdolávajú. Parkourové ihrisko VVZ-PP003 je z pohľadu počtu prekážok z tých stredne veľkých. Zostava je zložená zo štrnástich hrázd rôznej výšky, zo spojenej nízkej a vysokej bedne, úzkej nízkej bedne, obojstrannej stupňovitej bedne, dvoch vysokých úzkych bední a vysokej bedne so šikmou stenou. Poskytuje tréningový priestor pre úplných začiatočníkov aj skúsenejších traceurov. 

Ako dopadovú plochu je vhodné použiť zatrávňovaciu rohož alebo EPDM povrch.

Oceľová konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom vďaka žiarovému zinkovaniu a lakovaniu odolnou práškovou farbou. Steny prekážok sú z protišmykovej preglejky, všetky spoje sú nerezové a zakryté krytkami pre zvýšenie ich životnosti a bezpečnosti.

ŠPECIFIKÁCIA:
Parkour park VVZ-PP003 je certifikovaný podľa STN EN 16899
Veková kategória: od 6 rokov (menšie deti s dospelým doprovodom)
Rozmery: 8,3 × 8,9 m
Výška voľného pádu: do 1,6 metra, nutnosť dopadovej plochy. Ako dopadovú plochu je vhodné použiť zatrávňovaciu rohož alebo EPDM povrch.
Dopadová plocha: 12,8 × 13,3 m (v zmysle STN EN 1177)
Materiál: Žiarovo zinkovaná oceľ, protišmyková preglejka, nerezový spojovací materiál

Parkúrové ihriská Parkúrová zostava VVZ-PP003 katalógový list

Katalógový list
PDF na stiahnutie

Dopadová plocha Parkour park VVZ-PP003

Dopadová plocha
na stiahnutie