www.verimevzabavu.sk
Vyberte si...

Kombinované zostavy

Jeden herný prvok - desiatky možností zábavy. Kombinované zostavy ponúkajú deťom pohybové aktivity ako sú lezenie, šmýkanie, šplhanie, balansovanie, preliezanie a plazenie. Každé dieťa si môže vybrať, či bude liezť po lanovej sieti, alebo lezeckej stene, či sa na vežu dostane po schodoch, alebo po rebrine. Schová sa pred kamarátmi v tuneli, alebo môže na balančnom mostíku trénovať svoju stabilitu a šikovnosť. 

Ak by aj toto bolo málo, existujú zostavy s hojdačkami - s jedným sedákom, dvomi, štyrmi alebo hniezdom, prípadne v rôznych kombináciách.

Oceľová konštrukcia je odolná voči poveternostným vplyvom vďaka žiarovému zinkovaniu a lakovaniu odolnou práškovou farbou. Použitý HDPE plast je chemicky odolný, netoxický, recyklovateľný, odolný voči UV žiareniu a nelámavý. Nehrozí tak poranenie ostrými hranami alebo úlomkami. Všetky spoje sú nerezové a zakryté plastovými krytkami pre zvýšenie životnosti a bezpečnosti.

Kombinované zostavy sú navrhnuté a inštalované s ohľadom na bezpečnosť detí a certifikované podľa platných noriem STN EN 1176 a STN EN 1177.

Kontakty a mapa

Naši špecialisti čakajú na Vaše otázky